Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
- Пока оценок нет.

Види і особливості сонячних батарей

Види і особливості сонячних батарей

Сучасні технологи не коштують на місці, а активно розвиваються. Саме з цієї причини величезну популярність набирають сонячні батареї. Вони дозволяють…

Сучасні технологи не коштують на місці, а активно розвиваються. Саме з цієї причини величезну популярність набирають сонячні батареї. Вони дозволяють заміщати дорогу електрику енергією сонця.
Варто відмітити, що навіть в похмурі дні, сонячний пристрій здатний робити енергію, завдяки високій потужності.

Сонячну енергію використовують в таких сферах як: портативна електроніка, електромобілі, авіація, енергобезтурботні будівлі, дорожнє покриття, в космосі і медицині. За детальнішою інформацією, можна звернеться на сайт компанії http://prel.prom.ua.

Головним елементом домашньої сонячної електростанції є сонячні батареї, або фотоелектричні панелі. Вони призначені для прямого перетворення сонячній енергії в електричну.

У складі сонячної батареї знаходиться фотоелектричнікомпоненти, які з’єднуються воєдино і забезпечуютьнеобхідну потужність батареї. На сьогодні на ринкузустрічаються п’ять видів цього приладу, які відрізняються матеріалами, з яких зроблені їх частини.
Панелі бувають:

  • з полікристалічних фотоелектричних елементів;
  • з монокристалічних ;
  • з аморфного кремнію;
  • з теллурида;
  • на основі CIGS.

 

Найпопулярнішим вважається перший варіант.

Розглянемо спосіб підключення

Види монтажу сонячних батарей бувають: горизонтальними(у разі установки на плоский дах), похилі(при установці на дах з кутом ската вищеп’ятнадцяти), свободностоящие(при установці на опорніконструкції), інтегровані(при установці як частину будівлі).

У ідеальному варіанті батареї монтуються на конструкції, що рухаються. По факту кут нахилу міняється парі раз нарік. У зимовий час на шістдесят — сімдесят градусів заЦельсієм, стосовно лінії горизонту і п’ятнадцять-двадцятьв літнє.
У не залежності від монтажу, принципова схемапід’єднування в енергосистему будинку не маєвідмінностей.